Latvijas U-18 hokejisti zaudē čehiem

Pasaules U-18 hokeja čempionāta elites divīzijā piektdien trešo zaudējumu piedzīvo Latvijas jaunie hokejisti.

Latvijas U-18 hokejisti ar 4:5 atzina Čehijas valstsvienības pārākumu.

Pirmais periods noslēdzās ar 1:0 Čehijas labā, bet otrā perioda sākumā čehi panāca 2:0. Mača 26. minūtē Kristiāns Pelšs guva pirmos vārtus Latvijas izlasē, savukārt 33. minūtē Petrs Holiks panāca 3:1 un tā arī otrā trešdaļa noslēdzās.

Trešās trešdaļas sākumā Jirži Sekačs guva ceturtos vārtus, spēles 45. minūtē Māris Diļevka rezultāta starpību samazināja, bet 53. minūtē viņš panāca 4:3. Pagāja mazāk par divām minūtēm un čehi atjaunoja divu vārtu pārsvaru - 5:3. Atlikušajā laikā Latvijas hokejisti vienus vārtus atguva (Dāvis Straupe), bet izlīdzināt rezultātu nespēja.

Apakšgrupā Latvijas hokejisti pēdējo spēli sestdien aizvadīs ar Slovākijas izlasi, kura divos aizvadītajos mačos ir piedzīvojusi zaudējumus.