Latvijas U-20 izlase PČ noslēdz ar uzvaru

18 komentāri

Latvijas U-20 hokeja izlase šovakar aizvadīja pēdējo spēli pasaules čempionātā, tiekoties pret Baltkrievijas vienaudžiem.

Uzvaru ar rezultātu 4:3 izcīnīja Latvijas izlase.

Spēles pirmajā periodā baltkrievi guva trīs vārtus, panākot 3:0 jau 12.minūtē, bet Jānis Jaks turpinājumā guva pirmos vārtus Latvijai. Otrajā periodā Jevpalovs panāca 3:2, trešā perioda sākumā Jaks - 3:3, bet 59.minūtē Jevpalovs vairākumā atnesa mums uzvaru.

Jau pirms šī mača kļuva zināms, ka vietu nākamgad elites grupā nodrošinās dāņi, kuri izšķirošajā spēlē par vietu uz augstāko grupu pārspēja tieši latviešus.

Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans jau paziņojis, ka U-20 izlases galvenais treneris Leonīds Tambijevs ir zaudējis amatu un pēc čempionāta tiks atstādināts no pienākumu pildīšanas.