Latvijas U-21 futbolisti viesos pārliecinoši zaudē Rumānijai

Latvijas U-21 izlases futbolisti Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē šodien izbraukumā pārliecinoši ar 1:4 (0:3) piekāpās Rumānijas valstsvienībai.

Igors Tarasovs

Vārtus Rumānijas U-20 izlases rindās 10. minūtē guva Sabrīns Sburlē, 28. minūtē ar rezultatīvu sitienu izcēlās Mihajs Kostea, 43. minūtē precīzs bija Pols Paps, bet 82. minūtē Joans Hora ceturto reizi pārspēja latviešu vārtsargu Kasparu Ikstenu. Latvijas komandai vienīgos vārtus jau tiesneša pieliktajā kompensācijas laikā guva Igors Tarasovs.

Latvijas izlase maču bija spiesta beigt deviņu spēlētāju sastāvā, jo 58. minūtē sarkano kartīti nopelnīja uzbrukuma līderis Edgars Gauračs, bet 84. minūtē par atkārtota brīdinājuma saņemšanu no laukuma tika noraidīts Artjoms Rudņevs.

Vēl vienā apakšgrupas mačā šodien Krievijas U-20 izlase ar 3:0 pieveica Moldovu.

Apakšgrupas pirmajā un otrajā vietā pašlaik ar 18 punktiem septiņos aizvadītajos mačos ir Rumānijas un Krievijas U-20 futbolisti, kuriem ar deviņiem punktiem sešos mačos seko Latvijas U-20 izlase. Moldovas valstsvienība ar septiņiem punktiem ieņem ceturto vietu, Farēru salu futbolisti tikuši pie četriem punktiem, bet Andora pašlaik punktus nav izcīnījusi.

Kā ziņots, 2011. gada Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācijas turnīrā Latvijas izlase startē pirmajā apakšgrupā kopā ar Rumāniju, Farēru salām, Krieviju, Andoru un Moldovu.

Nākamo maču Latvijas U-21 valstsvienība aizvadīs 18. novembrī, kad Rīgā viesosies Farēru salu valstsvienība.

Apakšgrupu uzvarētāji un četras labākās otro vietu ieguvējas iekļūs izslēgšanas spēļu turnīrā, izveidojot septiņus pārus, kuros ceļazīmes uz finālturnīru liktenis izšķirsies divu spēļu summā.