Latvijas uzņēmēji ieinteresēti apgūt koka būvju tirgu Francijā

Apollo
0 komentāru

Ārlietu ministrijā notikušajā seminārā kokrūpniecības nozares uzņēmējiem par koka būvju tirgu Francijā Jānis Kārkliņš, Latvijas vēstnieks Francijā, sniedza ieskatu koka būvju tirgus galvenajos aspektos, īpaši uzsverot ilgtspējīgas attīstības un energoefektivitātes tendences Francijā, tai skaitā jaunākos būvniecības normatīvos iekļautos energoefektivitātes kritērijus, portālu «Apollo» informēja Ārlietu ministrijas Preses centrs.

Koka nams Kalnciema ielā.

Koka nams Kalnciema ielā.

Foto: Lauris Nagliņš/LETA

Klātesošie uzņēmēji norādīja uz savu pieredzi šo kritēriju īstenošanā un augsto konkurētspēju šajā jomā.

Interesenti tika iepazīstināti ar koka būvju tirgus attīstības tendencēm Francijā, atklājot arī galveno tirgus spēlētāju raksturojumus.

Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Francijā vadītājs Harolds Celms savukārt iepazīstināja interesentus ar pašreizējo Latvijas ražotāju pieredzi, eksportējot koka būves uz Franciju, kā arī aicināja uzņēmējus izmantot pašreizējo pozitīvo tirgus konjunktūru šajā nišā Francijā un, apvienojot savu piedāvājumu, apgūt jaunu eksporta tirgu.

Pasākumu, atsaucoties uz uzņēmēju pausto interesi, bija sagatavojusi Latvijas vēstniecība Francijā un Latvijas ārējā ekonomiskā pārstāvniecība Francijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
17

2017. gada 17. novembris

Vārda dienas

Hugo, Uga, UģisHigo, Igo, Ugo

Valūtu kursi

17.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv