Latvijas uzņēmums veiks vērienīgus mērniecības darbus Kanāriju salās Papildināts

Apollo
0 komentāru

SIA «Metrum» noslēdzis līgumu par vērienīgu aerofotogrāfēšanas un lāzerskenēšanas darbu veikšanu Kanāriju salās, portālam «Apollo» pavēstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Larisa Reine. [informācija precizēta!]

Latvijas uzņēmums veiks vērienīgus mērniecības darbus Kanāriju salās

Foto: Scanpix/Reuters

«Metrum», turpinot veiksmīgu darbību ārvalstu tirgos, noslēdzis līgumu ar Spānijas kompāniju «Azimut SA» par aerofotogrāfēšanu un lāzerskenēšanu Kanāriju salās.

Projekta gaitā paredzēts veikt lidojumus visā salu teritorijā 7500 kvadrātkilometru platībā un veikt augstas izšķirtspējas aerofotogrāfēšanu un zemes virsmas, reljefa lāzerskenēšanu.

«Metrum» rīcībā esošā lidmašīna un iekārtas ļauj foto un lāzera datu ieguvi veikt vienlaicīgi, tādejādi ievērojami paaugstinot datu ieguves procesa produktivitāti. Iegūtie aerofoto un lāzerskenera dati tiks izmantoti, lai izgatavotu dažāda veida kartogrāfiskos materiālus Kanāriju salu pārvaldes vajadzībām.

Darbus plānots veikt tuvāko divu mēnešu laikā.

Patlaban «Metrum» turpina aktīvu darbu pie zemes reljefa lāzerskenēšanas projekta Lietuvā, kur sadarbībā ar Dānijas kompāniju divu gadu laikā paredzēts veikt lāzerskenēšanas lidojumus visai Lietuvas teritorijai. Šī projekta ietvaros «Metrum» šogad veicis lāzerskenēšanas lidojumus jau vairāk kā 10 000 kvardrātkilometru platībā Lietuvas teritorijā.

«Metrum» aerofotogrāfēšanas un lāzerskenēšanas pakalpojumu Baltijas un Eirpopas tirgum piedāvā kopš 2007.gada. Līdz šim Metrum realizējis vairākus lāzerskenēšanas un aerofotogrāfēšanas projektus Rumānijā, Somijā, Igaunijā, kā arī Latvijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv