Latviski izdoti divi Šarlotes Linkas romāni Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Apgādā «Zvaigzne ABC» nākuši klajā divi latviešu lasītāju jau iemīļotās vācu rakstnieces Šarlotes Linkas romāni «Un mīla nebeidzas» un «Pagātnes atbalss». Drīzumā būs pieejams arī romāna «Māsu nams» brošētais izdevums.

Latviski izdoti divi Šarlotes Linkas romāni 2 attēli Atvērt

Foto: Zvaigzne ABC

Šarlote Linka ir populārākā mūsdienu vācu rakstniece. Viņa ir dzimusi 1963. gadā un dzīvo un strādā Minhenē. Savu pirmo grāmatu Šarlote Linka sarakstīja 16 gadu vecumā un tūlīt kļuva par rakstniecības zvaigzni. Šarlotes Linkas romānu sižetu spraigums, kā arī varoņu spilgto raksturu kolorītais tēlojums ļāvis rakstnieces darbiem pārtapt publikas iemīļotās filmās, jo gandrīz visi viņas romāni ir ekranizēti.

Gluži nesen tapušā romāna «Pagātnes atbalss», tāpat kā romāna «Māsu nams» darbība risinās mūsdienās. Arī šajā psiholoģiskajā spriedzes romānā Šarlote Linka lasītāju ved cauri cilvēka jūtu bezdibeņiem un slēptiem kaislību strāvojumiem. «Pagātnes atbalss» ir dziļš un izsmalcināts meistardarbs. Tas ir skaists romāns par cilvēka psihes zemūdens straumēm, par vainas apziņu, piedošanu un ceļu līdz savam «es». Rakstniecei meistarīgi izdevies sasaistīt galvenās varones dzīvesstāstu ar kriminālromānam raksturīgu aizraujošu, negaidītiem pagriezieniem bagātu sižetu. «Pagātnes atbalss» ir romāns, kas līdz pat pēdējai lappusei noturēs arī diezgan prasīga lasītāja interesi.

Savukārt Šarlotes Linkas pirmais romāns «Un mīla nebeidzas» ļaus iepazīt autores agrīno daiļradi un gluži citu Šarloti Linku. Krāšņa valoda, kolorīti raksturi, aizraujošs sižets un romantiska mīlestība uz dramatisku vēsturisko notikumu fona. Skaistā Margareta fon Ragnica pavada dienas Svētā Banedikta katoļu klostera sienās, līdz nejauši satiek Rihardu fon Čarnini – dižciltīgas protestantu ģimenes atvasi – un neprātīgi viņā iemīlas. Aizliegta mīlestība, ģimenes aizspriedumi, cerības un vilšanās; bezgala skaista daba, Bavārijas un Bohēmijas gleznās ainas un Trīsdesmitgadu karš šo divu jauniešu dzīves fonā. «Un mīla nebeidzas» ir romāns tiem, kuri gaida patiesu romantiku.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv