Lauda: Šūmahera atgriešanās nāks par labu F-1

Apollo
0 komentāru

Bijušais pasaules čempions Pirmajā formulā (F-1) austrietis Nikijs Lauda uzskata, ka Mihaela Šūmahera atgriešanās F-1 nāks tikai par labu.

Niki Lauda

Foto: AP

Trīskārtējais F-1 čempions Lauda šodien norādīja, ka Šūmahera atgriešanās F-1 sacīkstēs ļaus aizmirst par dažādām nesaskaņām karaliskajā klasē un pēdējo mēnešu nebūšanām.

«Mihaela atgriešanās ir lieliska ziņa,» uzskata 60 gadus vecais Lauda. «Viņš glābs F-1 no tā, kas noticis pēdējā gada laikā. Tagad arī BMW dodas prom, «Honda» jau pametusi Pirmo formulu. Šūmahera atgriešanās ir lielākais notikums, kas bijis F-1.»

«Viņš joprojām būs ātrs un joprojām konkurētspējīgs, neskatoties uz to, ka nav braucis [sacensībās] kopš 2006. gada,» turpināja Austrijas autosporta leģenda. «Viņš vienkārši ir pārāk labs, lai neizdarītu nekādu ietekmi ar savu atgriešanos.»

Paredzams, ka 40 gadus vecais Šūmahers piedalīsies 23. augustā paredzētajā Eiropas «Grand Prix» izcīņā Valensijas trasē Spānijā.

Jau ziņots, ka septiņkārtējais pasaules čempions vācietis Mihaels Šūmahers pēc trīs gadu pārtraukuma atsāks autosportista karjeru, sēžoties pie «Ferrari» formulas stūres savainotā brazīliešu pilota Felipes Massas vietā. Jāpiebilst, ka Šūmahera menedžeris Villijs Vēbers šodien atklāja, ka ieteicis vācu pilotam tomēr neatgriezties Pirmajā formulā.

F-1 karjerā Šūmahers startēja 15 gadus un laboja daudzus rekordus. Viņš piedalījās 249 sacensībās, uzvarēja 91 «Grand Prix» izcīņā, 68 reizes bija ātrākais kvalifikācijas sacensībās, 76 sacensībās sasniedza ātrākā apļa laiku, bet kopumā karjeras laikā tika pie 1369 punktiem.

Pēdējās dienās Massas veselības stāvoklis strauji uzlabojas, un pastāv iespēja, ka jau septembra beigās paredzētajā Singapūras «Grand Prix» izcīņā viņš atkal vadīs «Ferrari» formulu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv