Lauksaimnieki pirmdien paziņos lēmumu par protesta akciju

Apollo
0 komentāru

Valmierā piektdien notika lauksaimnieku pārstāvju protesta koordinatoru tikšanās, lai lemtu par tālākajām Latvijas lauksaimnieku aktivitātēm savu interešu aizstāvībai otrdien paredzētajā protesta akcijā. Pamatojoties uz lauksaimnieku nolemto, informējam, ka pirmdien notiks preses konference, lai paziņotu lauksaimnieku lēmumu par otrdien paredzēto protesta akciju.

Lauksaimnieki gaidīs pozitīvu valdības lēmumu pirmdien plānotajā ārkārtas valdības sanāksmē un cerēs, ka valdība izpildīs lauksaimnieku noteiktās prasības. Tāpēc pēc valdības sēdes tiek rīkota preses konference, kurā lauksaimnieki paziņos savu lēmumu, vai valdības rīcība bijusi pietiekama un vai zemnieki rīkos protesta akciju Rīgā, portālam «Apollo» paziņoja Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Garkalne.

Lauksaimnieku pārstāvji tikšanās laikā izteica cerību, ka valdība izprot smago krīzes situāciju nozarē un protesti nebūs jāorganizē. Tātad, ja valdība pirmdien pieņem lēmumu, ka izpilda lauksaimnieku noteiktās prasības, plānotā protesta akcija otrdien nenotiks.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv