Lauksaimnieku pēdējā prasība — Rozes demisija

Apollo
0 komentāru

Otrdienas pēcpusdienā lauksaimnieku protesta akcijas koordinatori no visas Latvijas sanāksmē vērtēja valdības pieņemtos lēmumus lauksaimniecības krīzes risināšanai.

Lauksaimnieku pārstāvji atzina, ka četras ekonomiskās prasības ir tikušas izpildītas daļēji un mēneša laikā tām jātop īstenotām, portālu «Apollo» informēja «Zemnieku saeimā». Vienlaikus lauksaimnieki norāda, ka nav īstenota prasība par zemkopības ministra Mārtiņa Rozes demisiju.

Uzzinot, ka ministra demisija vēl nav notikusi, liela daļa akcijas dalībnieku šopēcpusdien izteica vēlmi ar traktoriem braukt iekšā Rīgas centrā. Negribot radīt problēmas pašiem zemniekiem un pārējiem iedzīvotājiem, akcijas rīkotāji aicinājuši zemniekus ar traktoriem uz pilsētas centru nebraukt un galvaspilsētā ilgāk nekavēties.

Taču tie zemnieki, kas vēl nevēlas braukt mājās un šovakar gaida paziņojumu par Mārtiņa Rozes demisiju, dodas uz Zemkopības ministrijas māju, norāda «Zemnieku saeima».

Organizācijas priekšsēdētājs Juris Lazdiņš skaidro: «Ir pagājuši seši gadi, kopš ministrs ir amatā. Tādu nekaunību — palikt amatā arī šobrīd — mēs nevaram vairs saprast. Cilvēki gaida nekavējošu lēmumu par demisiju — jau šovakar.»

«Zemnieku saeima» atzīmē, ka protesta akcijā piedalījušies vairāk tūkstoši cilvēku ar vairākiem simtiem smagās tehnikas vienību.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv