Laupītājs un izvarotāja: kurš kuru?

Apollo
0 komentāru

Plānotā bruņotā frizētavas aplaupīšana zaglim beidzas ar 3 dienu seksa verdzību un «Viagras» «paģirām», vēsta «themercury.com.au».

Laupītājs un izvarotāja: kurš kuru?

Foto: Reuters/Scanpix

Krievijā, Meščovskas pilsētā vīrietis vārdā Viktors bija plānojis aplaupīt frizētavu. Iestādes īpašniece, 28 gadus vecā Olga, piekrita labprātīgi piekrita atdot Viktora pieprasītās vērtības, taču, naudas nodošanas brīdī, viņa izmantoja savas karatē prasmes - noguldīja vīru uz lāpstiņām un sasēja ar fēna vadu.

Tad viņa aizveda laupītāju uz noliktavu, paziņojot kolēģēm, ka ziņos policijai. Tomēr turpmākie notikumi pavērsās mazliet savādākā gultnē - Olga izģērba Viktoru un pieslēdza viņu pie radiatoriem ar pūkainiem, rozā roku dzelžiem. Tad apņēmīgā dāma iebaroja laupītājam «Viagru» un vairākas reizes trīs dienu garumā izmantoja bezpalīdzīgo vīrieti savu vajadzību apmierināšanai.

Kad beidzot viņa Viktoru atbrīvoja, vīrietis pirmkārt devās uz slimnīcu, lai saglābtu savu vīrišķo lepnumu, bet tad ziņoja par Olgu policijai. Kad policija arestēja Olgu, viņa iesniedza pretī ziņojumu par laupīšanu.

Viņa nolamāja neveiksmīgo laupītāju, tomēr atzina, ka viņiem pāris reizes esot bijis sekss, bet viņa ir viņu labi barojusi, nopirkusi viņam jaunas džinsus un iedevusi 1000 rubļus.

Viktors atzina, ka barojusi viņu Olga tiešām labi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv