Lauris Reiniks Ziemassvētkos pulcē pilnas zāles visā Latvijā Attēlu galerija

Apollo
9 komentāri

Lauris Reiniks, kurš steidz apceļot Latviju vēl pirms Ziemassvētku vecīša, tuvojas jaunā DVD «Lauris Reiniks Ziemassvētkos» prezentācijas koncertturnejas noslēgumam. Piektdien, 20. decembrī Lauris uzstāsies Ventspils Teātra namā «Jūras vārti», bet svētdien, 22. decembrī sniegs divus koncertus Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, kur vairs nopērkamas tikai pēdējās papildbiļetes.

Lauris Reiniks Ziemassvētkos pulcē pilnas zāles visā Latvijā 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Līdz šim Lauris Reiniks Ziemassvētku programmu ar lieliem panākumiem dziedājis pārpildītos koncertos Jelgavā, Valmierā un Rēzeknē. Koncertā skan populārākās latviešu un ārzemju Ziemassvētku dziesmas, un publika ar ovācijām uzņem brīdi, kad uz skatuves iznāk Reiniku ģimene. Aizkustinoši ir arī mirkļi, kad Lauris sev piebiedroties aicina vietējos māksliniekus – Ventspilī tā būs popgrupa «Jūras akmentiņi», Liepājā – vokālais ansamblis «Gaismiņas». 

Publika, kurā daudz ģimeņu pilnā sastāvā, uzstāšanos uzņem ar prieku un atsaucību, neļaujot Laurim doties prom vēl ilgi pēc pēdējās dziesmas. Koncertam seko gandrīz stundu ilga tikšanās ar faniem – Lauris neatsaka nevienam, kurš vēlas palūgt viņa autogrāfu vai kopā nofotografēties. 

  • Biļetes nopērkamas «Biļešu paradīze» tirdzniecības vietās.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv