LBL Zvaigžņu spēles treneri - Valdis Valters un Silvano Poropats

Apollo
0 komentāru

Latvijas Basketbola līgas (LBL) Zvaigžņu spēlē ceturtdien kļuva zināmi abu vienību galvenie treneri - Austrumu komandu vadīs Valdis Valters no «VEF Rīga», savukārt Rietumu komandas treneris būs horvātu speciālists Silvano Poropats no Latvijas čempionvienības «Ventspils».

LBL Zvaigžņu spēles treneri - Valdis Valters un Silvano Poropats

Foto: M.Kļaviņš (vefriga.com)

Valdim Valteram palīdzēs asistenti Edgars Teteris («Barons») un Gatis Melderis («Valmiera»), savukārt Poropata palīgi būs Armands Misus («Liepājas Lauvas») un Varis Krūmiņš («Zemgale»).

Austrumu komandā pirmie laukumā dosies «VEF Rīga» aizsargi Alekss Renfro un Sandis Valters, uzbrucēji Uvis Helmanis («Barons») un Deivīns Deiviss («Valmiera»), kā arī centra spēlētājs Kaspars Cipruss («Valmiera»). Savukārt vienības rezervisti būs «Valmiera» basketbolists Juris Andžijevskis, «VEF Rīga» pārstāvji Ingus Bankevics un Andrejs Šeļakovs, kā arī «Barons» spēlētāji Ivars Timermanis un Oritsevejimi Efejuku.

Rietumu komandā pirmie laukumā dosies tikai «Ventspils» basketbolisti - aizsargi Dairis Bertāns un Jānis Strēlnieks, uzbrucēji Mareks Jurevičus, kurš saņēma visvairāk balsu līdzjutēju balsojumā, un Ernests Kalve, kā arī centrs Ronalds Zaķis. No rezervistu soliņa spēlē iesaistīsies «Liepājas Lauvas» pārstāvji Uģis Viļums, Laimons Kisielus un Oļegs Kožeņets, kā arī Salvis Mētra un Māris Gulbis no «Zemgale» komandas.

Šogad Zvaigžņu spēle notiks 20. februārī Saldus sporta kompleksā. Spēlētāji sacentīsies arī bumbas triecienā grozā no augšas jeb «slam dunk» un trīspunktu metienu konkursos, bet treneriem būs iespēja parādīt savas prasmes bumbas mešanā no centra speciālā treneru konkursā.

Spēli būs iespējams vērot LTV7 televīzijas kanāla tiešraidē plkst.14.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv