LBS diskvalificē piecus izlases basketbolistus

Apollo
0 komentāru

Latvijas Basketbola Savienības (LBS) notikušajā valdes sēdē diskvalifikācijas tika piepriestas pieciem Latvijas valstsvienības spēlētājiem. 

Kristaps Valters

Visbargāko sodu no LBS saņēmis saspēles vadītājs Kristaps Valters, kurš no Latvijas valstsvienības diskvalificēts uz trim gadiem.

Foto: Ieva Čīka/LETA

Latvijas izlase Eiropas čempionātā Polijā ieņēma 13. vietu, neizpildot LBS valdes doto uzdevumu, tādēļ LBS valde izlases startu novērtēja kā neapmierinošu.

LBS valde nosodīja Kaspara Kambalas rīcību pēc Vācijas un Latvijas spēles, norādot, ka tā ir pilnīgi nesaderīga ar sporta ētiku un fair-play principiem, kā arī atbalstīja FIBA Eiropas nodaļas pieņemto lēmumu par četru spēļu diskvalifikāciju.

LBS valde, izvērtējot izlases treneru un personāla iesniegtās atskaites, masu medijos izskanējušo informāciju, un ņemot vērā, ka izlases basketbolisti ir paraugs tūkstošiem jauno sportistu, kuri ikdienā seko un atdarina savu elku uzvedības modeli, ka dalība nacionālajā komandā ir iespējami augstākais valsts pārstāvniecības veids sportā, akcentēja nepieciešamību ilgtermiņā nodrošināt visa vecuma basketbolistu godprātīgu attieksmi pret treniņu procesu, komandas biedriem, treneriem un līdzjutējiem, un nolēma diskvalificēt no dalības Latvijas izlasē sekojošos spēlētājus.

Kristapam Valteram tika piespriesta diskvalifikācija uz trim gadiem, Armandam Šķēlem - uz diviem gadiem, bet Kasparam Bērziņam, Andrim Biedriņam un Kasparam Kambalam - uz vienu gadu nosacīti.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv