Lēbs pārliecinoši uzvar Turcijas rallijā

Pasaules autorallija čempionāta (WRC) ceturtajā posmā - Turcijas rallijā - šodien pārliecinoši triumfēja seškārtējais pasaules čempions Sebastjans Lēbs no «Citroen» komandas.

Sebastien Loeb

Lēbam tā bija trešā uzvara pēc kārtas šī gada pasaules čempionāta posmos. Pēc 23 veiktajiem ātrumposmiem Lēbs par 54,5 sekundēm apsteidza otrās vietas ieguvēju Peteru Sūlbergu, kurš arī brauc ar «Citroen» automašīnu, bet privātā komandā. Bet trešo vietu izcīnīja pagājušā gada vicečempions soms Miko Hirvonens, kurš pārstāv «Ford» komandu. Viņš Lēbam zaudēja minūti un 43,4 sekundes.

Tikmēr augsto piekto vietu izcīnīja 2007. gada pasaules čempions Pirmajā formulā (F-1) soms Kimi Raikonens, kurš pārstāv «Citroen Junior» komandu. Viņš no Lēba atpalika sešas minūtes un 44,3 sekundes.

Kopvērtējumā Lēbs vēl vairāk nostiprinājās pirmajā vietā. Francūža rēķinā tagad ir 93 punkti, bet par 40 punktiem mazāk ir otrajā vietā esošajam Sūlbergam, bet trešais ar 52 punktiem ir Hirvonens.

Šī gada pasaules čempionātā vēl tiks aizvadīti deviņi posmi. Nākamais posms notiks no 7. līdz 9. maijam Jaunzēlandē.