Ledus skulptūras Jelgavā būs apskatāmas līdz februāra beigām

Apollo
0 komentāru

Pateicoties apmeklētāju lielajai interesei, festivāla organizatori bija pagarinājuši ledus skulptūru apskati līdz 18. februārim. Taču, ņemot vērā jelgavnieku un Latvijas iedzīvotāju lūgumu un sabiedrības nerimstošo interesi, Jelgavas Dome un pašvaldības aģentūra «Kultūra» pieņēmusi lēmumu ledus skulptūru apskati Uzvaras parkā pagarināt vēl līdz 28. februārim. Lai skulptūras varētu apskatīt ne tikai jelgavnieki, bet arī tālāku Latvijas pilsētu iedzīvotāji, parks būs atvērts katru dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00; ieeja bez maksas.

Ledus skulptūras Jelgavā būs apskatāmas līdz februāra beigām

Foto: LETA

Jelgavas Dome, pašvaldības aģentūra «Kultūra» ar SEB bankas atbalstu jau vienpadsmito reizi organizēja Starptautisko Ledus skulptūru festivālu. 14. un 15. februārī ledus skulptūras Uzvaras parkā apskatīja 45 000 apmeklētāju, savukārt 16. un 17. februārī skulptūras katru dienu apskatīja vairāki simti skatītāju.

Festivālā šogad piedalījās rekordliels dalībnieku skaits — 33 mākslinieki no deviņām valstīm — Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Nīderlandes, Īrijas, Lielbritānijas, Austrijas un Igaunijas —, kuri radīja 45 ledus mākslas darbus par tēmu «Mīlas galaktika». Skulptūru veidošanai organizatori bija sagādājuši aptuveni 40 tonnas ledus no Latvijas un Somijas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. novembris

Vārda dienas

Andīna, AndaVigilijs, Vigita, Vigo, Viģīlija, Vīga, Vīgants, Vīgo, Vigilija, Vigija, Andina, Andīne, Nanda, Viga, Vigars, Vigda, Vigelijs, Vigeta, Andija

Valūtu kursi

20.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv