Leha Kačiņska mātei joprojām nav pateikts, ka viņas dēla vairs nav

Apollo
0 komentāru

Aprīlī bojāgājušā Polijas prezidenta Leha Kačiņska slimajai mātei joprojām nav pateikts, ka viņas dēla jau sešas nedēļas nav starp dzīvajiem, intervijā laikrakstam «Superexpress» atzinis viņa dvīņubrālis Jaroslavs Kačiņskis.

Leha Kačiņska mātei joprojām nav pateikts, ka viņas dēla vairs nav

Foto: Scanpix/Reuters

84 gadus vecā Jadviga Kačiņska kopš marta beigām atrodas slimnīcā, un brīdī, kad notika traģiskā lidmašīnas katastrofa, kas prasīja Polijas prezidenta un vēl 95 cilvēku dzīvības, viņas veselības stāvoklis bija ļoti smags, tāpēc ārsti neieteica brālim atklāt mātei patiesību.

«Mamma vēl nezina, ka Leha vairs nav. Kad viņai bija ļoti slikti, viņa mani noturēja par Lehu - agrāk tā nekad nebija bijis,» stāstījis Jaroslavs Kačiņskis. «Šobrīd viņai jau ir labāk, un viņa pamazām atveseļojas - fiziski gan vēl nav atkopusies, bet psihiskais stāvoklis uzlabojies. Mans izdomātais skaidrojums, kādēļ Lehs nenāk viņu apmeklēt, drīz var nākt gaismā. Vairs nevaru izlikties, ka nekas nav noticis, - tuvākajās dienās būšu spiests pastāstīt mammai visu patiesību, un ļoti no tā baidos,» viņš sacījis.

Kā ziņots, 10.aprīlī lidmašīnas avārijā pie Smoļenskas pilsētas Krievijas rietumos gāja bojā Polijas prezidents, viņa dzīvesbiedre Marija un citas augstas amatpersonas, kopskaitā 96 cilvēki.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv