Leitona Mīstere uzvar tiesas prāvā pret savu māti Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Trešdien jauniešu seriāla «Gossip Girl» («Intrigante») zvaigznei Leitonai Mīsterei par labu noslēgusies tiesas prāva starp aktrisi un viņas māti.

2011.gada jūlijā aktrise iesniedza tiesā sūdzību par to, ka viņas māte izšķērdē 7500 dolāru (4200 latu), ko viņa katru mēnesi sūta uz mājām, lai palīdzētu sava jaunākā brāļa audzināšanā. Viņa apgalvoja, ka māte atsūtīto naudu iztērē pati savām vajadzībām, piemēram, kosmētiskajām operācijām.

Taču aktrises māte Konstance Mīstere apgalvoja, ka ar meitu noslēgusi mutisku vienošanos, ka viņai katru mēnesi tiks izmaksāti 10 000 dolāru (5600 latu).

Kaut arī Konstance atsauca savas apsūdzības jau decembrī, Leitona turpināja lietu, cenšoties panākt, lai tiesa skaidri nosaka, ka viņai nav mātei jāsniedz nekāda finansiāla palīdzība.

Trešdien tiesa lēma, ka starp Leitonu un Konstanci nepastāv vienošanās, kas liktu meitai maksāt jebkādu naudas summu viņas mātei, vēsta slavenību jaunumu portāls TMZ.

Ārzemju mediji ziņo, ka «Intrigantes» aktrise vēlas kļūt par 17 gadus vecā brāļa Aleksandra aizbildni. Puisim ir veselības problēmas, un viņam nesen veikta galvas smadzeņu operācija.

«Māte Leitonai iedveš riebumu, un viņa apņēmusies izpestīt brāli Leksu no šīs situācijas,» atklāja anonīms avots. «Viņa vēlas, lai Lekss pamet mātes mājas Kalifornijā un dzīvo pie viņas Ņujorkā.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.09.2017
Ienākt apollo.lv