«Lekrings» florbolistiem otrā uzvara LČ finālsērijā

3 komentāri

Cēsu komanda «Lekrings» Latvijas florbola čempionāta otrajā finālspēlē pirmdien ar 10:6 (4:2, 4:1, 2:3) pieveica pagājušās sezonas valsts spēcīgāko komandu «Lielvārde».

Mača pirmā trešdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, tomēr to ar divu vārtu pārsvaru savā labā noslēdza Cēsu kluba florbolisti. Otrajā trešdaļā mājinieki ievērojami palielināja pārsvaru, bet izšķirošajās 20 minūtēs prata uzvaru noturēt un izcīnīt otro panākumu sērijā.

Līdz ar to rezultāts sērijā kļuvis 2-0 par labu «Lekrings» komandai, bet sērija risināsies līdz vienas komandas četrām uzvarām. Visi atlikušie sērijas mači jau tradicionāli tiks aizvadīti Valmierā.

Kā zināms, abu komandu pirmajā mačā «Lekrings» izcīnīja minimālu uzvaru ar 2:1.

Regulārajā čempionātā uzvaru izcīnīja «Lielvārde, bet «Lekrings» ieņēma trešo vietu, atpaliekot arī no RTU/«Inspecta» komandas.

Pusfināla sērijās «Lielvārde» pagājušā gada fināla atkārtojumā ar 3-0 pārspēja valsts vicečempionus «Ķekavu», bet «Lekrings» aizpērnā gada fināla atkārtojumā ar 3-1 uzvarēja RTU/«Inspecta».