Lembergs atzinīgi vērtē Šķēles atgriešanos aktīvajā politikā

Apollo
0 komentāru

Ventspils mērs Aivars Lembergs šodien preses konferencē atklāja, ka atzinīgi vērtē Tautas partijas (TP) dibinātāja Andra Šķēles atgriešanos aktīvajā politikā.

Lembergs atzinīgi vērtē Šķēles atgriešanos aktīvajā politikā

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Tautas partija, kurai ir lielākā pārstāvniecība Saeimā, aizvien vairāk nīkuļo. Kā vienmēr jebkurā jautājumā un jebkurā darbībā, ļoti svarīgs un izšķirošs ir līderis jeb vadītājs. [..] Ja ir spēcīgs līderis, tad var cerēt uz rezultātiem. Ar nīkuļojošiem līderiem var iegūt tikai nīkuļojošu rezultātu. Skaidrs, ka Šķēle nav nīkuļojošs līderis. Es domāju, ja Šķēle būtu vadījis sarunas ar starptautiskajiem aizdevējiem un ja viņam vajadzētu risināt banku krīzes jautājumus, tik gļēvi un tik bezatbildīgi viņš šos jautājumus nebūtu risinājis. Diemžēl divreiz viena upē nevar iekāpt. Pagājušā gada novembris un decembris ir pagājis, un šī gada jūlijs arī ir pagājis. Kā viņam veiksies, to mēs redzēsim. [..] Es to vērtēju pozitīvi,» sacīja Lembergs.

Jau ziņots, ka TP valde pierunājusi savu dibinātāju Andri Šķēli atgriezties aktīvajā politikā.

Šķēle kandidēs TP sarakstā 10.Saeimas vēlēšanās un būs TP premjera amata kandidāts.

TP valde nolēma 21.novembrī Dailes teātrī sasaukt partijas kongresu. Šķēle devis savu piekrišanu kandidēt uz partijas priekšsēdētāja amatu.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv