Lembergs: «Nekā personīga» izteiktie apgalvojumi ir apzināti meli

Apollo
160 komentāri

Smagos noziegumos apsūdzētais Ventspils mērs Aivars Lembergs («Latvijai un Ventspilij») uzskata, ka TV3 raidījums «Nekā Personīga» svētdien izplatījis melus, nolūkā ietekmēt politiskos procesus, kā arī tiesvedību, kas vērsta pret viņu.

Lembergs: «Nekā personīga» izteiktie apgalvojumi ir apzināti meli

Foto: Apollo

Lembergs paziņojumā medijiem norāda, ka raidījums «vienmēr ir izcēlies ar politisko angažētību un sižetu tendenciozitāti, tomēr šis gadījums pārspēja visus iepriekšējos».

«Par ko tad ir šis dokuments? Katru gadu papildus savai amatpersonas deklarācijai es esmu spiests sniegt papildu paskaidrojumus par to, ka kriminālprocesa virzītājiem ir savs viedoklis par to, kādi īpašumi viņu ieskatā man pieder, kas arī tiek uzskaitīts šajā dokumentā, un mans vērtējums, ka «(..) procesa virzītāja viedoklis nesaskan ar manu viedokli un kuram es kategoriski nepiekrītu (..)». No šī dokumenta cilvēkam pat vislielākajā reibuma pakāpē būtu neiespējami izsecināt, ka es kaut ko esmu atzinis saistībā ar kādiem iepriekš nedeklarētiem īpašumiem. Vēlreiz apstiprinu, ka visi īpašumi un ienākumi, kādi man ir un kas man pieder, ir uzskaitīti manās valsts amatpersonas deklarācijās,» norāda Lembergs.

Politiķis norāda, ka, viņaprāt, raidījuma sižeta bija «apzināta, mērķtiecīgi organizēta rīcība, lai piecas dienas pirms vēlēšanām ietekmētu gan politisko procesu, gan arī tiesvedību».  

Lasi vairāk: Atklātībā nonācis kāds līdz šim Lemberga rūpīgi slēpts dokuments.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv