Lembergs velta atzinīgus vārdus Dombrovska vadības stilam

Apollo
0 komentāru

Ventspils mērs Aivars Lembergs atzinīgus vārdus velta pašreizējam premjeram Valdim Dombrovskim (JL), norādot: salīdzinot ar viņa priekšgājēju Ivaru Godmani (LPP/LC), valdībā mazinājies haoss.

Aivars Lembergs

Foto: Ieva Čīka/LETA

«Sakritīgi, ka 90. gadu sākuma krīzes valdību vadīja Godmanis, kurš to darīja, arī sākoties šai krīzei. Arī toreiz visi procesi notika tikpat haotiski kā tagad. Pašlaik valdībai ir cits vadītājs, un man šķiet, ka haoss Valda Dombrovska vadībā ir mazinājies. Pozitīvi vērtēju, ka Ministru prezidents ir atvērts koalīcijas un citiem partneriem, gatavs uzklausīt, iedziļināties, diskutēt un ņemt vērā partneru teikto,» intervijā aģentūrai BNS sacīja Lembergs.

«Zinu, ka Zaļo un zemnieku savienība izvirzījusi apspriešanai virkni jautājumu, kuri patiesi ir izdiskutēti un pēc tam akceptēti. Piemēram, saistībā ar 40 miljonu Eiropas Savienības priekšfinansējumu notika plaša domu apmaiņa, kā šo finansējumu sadalīt. Tika diskutēts un atrasts kompromiss. Arī birokrātiskās procedūras tika pilnveidotas, lai atvieglotu Eiropas Savienības naudas ieguvi. Tika veikti sistēmu stabilizējoši pasākumi, kas vērtējami pozitīvi,» turpina Ventspils mērs.

Lembergs gan atzīst: viņu ļoti izbrīna fakts, ka koalīcijas partneri netiek aicināti šajās Latvijas valdības un starptautisko aizdevēju sarunās: «Tā varētu būt pie totalitāra režīma, bet pie parlamentāras demokrātijas — tā dīvaini.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!



Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv