Lemetrs ātrākais Eiropā arī 200 metros

Eiropas vieglatlētikas čempionāta 200 metru sprinta sacensībās vīriešiem piektdien triumfēja Francijas sportists Kristofs Lemetrs.

Christophe Lemaitre

Uzvarētājs, kurš divas dienas iepriekš kļuva par čempionu arī 100 metru sprintā, uzvaru izrāva pēdējos distances metros.

Lemetrs 200 metrus veica 20,37 sekundēs, par 0,01 sekundi apsteidzot Lielbritānijas sportistu Kristianu Malkolmu, bet trešo vietu izcīnīja vēl viens francūzis Martials Mbadžoks, kurš savam tautietim zaudēja 0,05 sekundes.

Aiz goda pjedestāla palika vēl viens brits Merlons Devonišs, kuram sekoja Norvēģijas pārstāvis Džeisuma Saidijs Ndure, īrs Pols Hesions un grieķis Likorgs Stefans Cakons. Tikmēr trešais Francijas sprinteris Davids Alērs skrējiena laikā guva traumu.