«Leningrad» svinībās Goran Gora sola pirmatskaņojumus

Apollo
0 komentāru

Dziesminieks Goran Gora kafejnīcas «Leningrad» dzimšanas dienas koncertā 21. martā Dzelzceļa muzejā sola sniegt ieskatu topošajā albumā «Mystyrys Yrs».

«Leningrad» svinībās Goran Gora sola pirmatskaņojumus

Publicitātes foto

Pagājušā gada izskaņā pirms koncerta LMA Studentu klubā Goran Gora paziņoja, ka tā būšot viņa un grupas pēdējā uzstāšanās «klasiskā instrumentu salikumā (ģitāra, bass, bungas)» un ka nākamajā albumā mūziķim padomā jūtami atšķirīgi aranžējumi. «Tajos būs lērums elektronikas, pūšaminstrumenti, iespējams, arī daudz vairāk nepieradinātu samplu,» vēstīja dziesminieks, piebilstot, ka ierakstā piedalīties solījuši vairāki prominenti Latvijas un ārzemju mūziķi. 

Darbs pie Goran Gora otrā studijas albuma «Mystyrys Yrs» sākās janvārī ar ierakstu sesiju kādā nomaļā lauku mājā Ziemeļlatvijā un turpinājās studijās Rīgā. «Pašlaik gatava trešdaļa topošā albuma. Gaidāmajā koncertā droši vien spēlēšu arī vecās dziesmas, taču esmu iecerējis sniegt nelielu ieskatu jaunajā ierakstā,» pirmatskaņojumus sola Goran Gora.
Uzstāšanās nav paredzēta kā grupas koncerts, Goran Gora muzicēs vai nu viens ar akustisko ģitāru, vai ar nelielu instrumentālu papildinājumu.

Svētkos, kas Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā 21. martā sāksies pulksten 17, muzicēs arī somu grupas «Foto» un «Folke Westside» un pašmāju grupas «Linga», «Tumors», «Voiceks Voiska», «Kuchenbeat», «Kriegopfer», «9Horizon», «Riga Metro», «Apēdājs», «V.I.P.P. Basbočka», Egons Kronbergs, Kristīne un Edgars Kārkli un Zaķis.

Ieviesušās izmaņas konceta dalībnieku sarakstā: grupas «Crowd» vietā dalību apstiprinājis astoņus gadus vecais daudzskaitlīgais Kuldīgas/Rīgas kolektīvs «Oranžās brīvdienas», kas savu ņipro, pusakustisko spēles manieri dēvē par turbofolku.

Biļetes uz pasākumu vēl ir nopērkamas «Biļešu servisa» tirdzniecības vietās, http://www.bilesuserviss.lv un kafejnīcā «Leningrad» Kalēju ielā 54 Vecrīgā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv