Lētākie dzīvokļi — joprojām Bolderājā

Apollo
0 komentāru

Lētākie dzīvokļi joprojām ir Bolderājā — 350 eiro kvadrātmetrā, liecina «Ober Haus Real Estate Latvia» veiktais pētījums.

Lētākie dzīvokļi — joprojām Bolderājā

Foto: «Apollo»

Septembrī turpinās vasaras tendence — dzīvokļu cenas saglabājušās iepriekšējo mēnešu līmenī. Vidējā sērijveida dzīvokļu cena septembrī bija 460 eiro kvadrātmetrā.

Pēdējo gadu laikā šis bijis garākais periods, kad nav novērojamas cenu izmaiņas, kas varētu liecināt par cenu stabilizāciju. Nav mainījušies arī pieprasītākie un dārgākie mikrorajoni.

Joprojām tie ir: Teika — ap 600 eiro kvadrātmetrā, Purvciems, Pļavnieki — 500 eiro kvadrātmetrā, Zolitūde — 495 eiro kvadrātmetrā, Ziepniekkalns — 470 eiro kvadrātmetrā.

Pieprasītākajos projektos — Staļina laika, 103., 104. un 119. sērijas mājās — dzīvokļu piedāvājums samazinās, bet potenciālo pircēju interese par remontētiem dzīvokļiem šajos projektos joprojām saglabājas. Tādēļ dzīvokļiem šajos projektos cenas nedaudz pieaug. Tomēr tas kopīgo cenu stabilizācijas tendenci neietekmē. Septembrī pieprasīti bija arī dzīvokļi Imantā. Tos nereti izvēlas cenas dēļ, dzīvokļi Imantā ir lētāki nekā Zolitūdē un Ziepniekkalnā.

Atsevišķi pārdevēji, nespējot pārdot savu dzīvokļi, vēlas tos realizēt maiņas ceļā. Diemžēl variantu, kurā apmierinātas būtu abas maiņas darījuma puses, nav viegli piemeklēt.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. oktobris

Vārda dienas

Leonīda, LeonīdsLeonida, Leonide, Leonids, Leonita, Pelageja

Valūtu kursi

20.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv