LFF aicina uz Futbola dienas prezentēšanas pasākumiem «Spicē» un «ALFĀ»

Apollo
0 komentāru

Latvijas Futbola federācija (LFF) sadarbībā ar t/p «ALFA» un t/c «Spice» ielūdz futbola draugus un visus interesentus apmeklēt Futbola dienas prezentēšanas pasākumus. 

LFF aicina uz Futbola dienas prezentēšanas pasākumiem «Spicē» un «ALFĀ»

Sestdien, 11. maijā sākot no plkst 12.00 līdz 16.00 notiks prezentēšanas pasākums t/p «ALFA», Brīvības gatvē 372, Rīgā, bet 11.un 12. maijā, sākot no plkst. 12.00 līdz 16.00 Futbola dienas prezentēšanas pasākums risināsies t/c «Spice», Lielirbes ielā 29, Rīgā.

Futbola dienas prezentēšanas pasākumu apmeklēs futbola un sporta aprindās atpazīstamas personas, bet to vārdus pasākuma organizatori neatklāj, lai saglabātu intrigu, un pasākuma apmeklētājiem sniegtu iespēju iegūt balvas, uzminot prominentās personas. Kad prominentās personas būs ieradušās visiem klātesošajiem būs lieliska iespēja saņemt autogrāfus un nobildēties kopā ar futbola patroniem, kā arī nodot savu vēlējumu Latvijas nacionālajai futbola izlasei pirms FIFA Pasaules Kausa kvalifikācijas turnīra spēles pret Bosniju un Hercegovinu (7. jūnijā).

Prezentēšanas pasākuma mērķis ir sniegt t/p «ALFA» un t/c «Spice» apmeklētājiem kvalitatīvu, informatīvi izglītojošu aktivitāšu kopumu, kā arī ielūgt visus futbola cienītājus uz kopējiem futbola svētkiem sestdien, 18. maijā, Rīgas centrā, kur tiks izveidots īpašs futbola kvartāls, apvienojot Skonto stadionu, Rīgas 49. vidusskolu, Olimpisko Sporta centru un Rīgas Hanzas vidusskolu. Futbola dienas pasākumu kulminācijā 18. maijā Skonto stadionā risināsies viens no nozīmīgākajiem pašmāju futbola notikumiem - Latvijas Kausa izcīņas finālspēle.

Futbola Dienas prezentēšanas pasākuma ietvaros t/p «ALFA» un t/c «Spice» apmeklētājiem būs iespēja iepazīt futbola aktualitātes, drosmīgākajiem būs iespēja pārbaudīt savas futbola prasmes dažādos ar futbolu saistītos konkursos. Šajos konkursos gan lielie, gan mazie futbola draugi varēs ne tikai apgūt futbola praktisko pusi, bet arī izmantot savas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas un iegūt vērtīgas balvas.

Apmeklētājiem Futbola dienas prezentēšanas pasākuma ietvaros būs iespēja piedalīties lielās balvas - ģimenes piedzīvojumu brauciena sadarbībā ar «Tallink» – izlozē. Ģimenes ceļojuma dāvanu kartes izloze paredzēta Latvijas Kausa finālspēles pārtraukumā 18. maijā Skonto stadionā, Rīgā. 

Plašāka informācija par Futbola Dienas pasākumiem pieejama LFF.lv mājaslapā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv