LHF joprojām cer uz Krišjāņa Rēdliha dalību PČ

Apollo
0 komentāru

Latvijas hokejista Krišjāņa Rēdliha spēlēšana pasaules čempionātā joprojām ir zem jautājuma zīmes, portālam «Apollo» sacīja Latvijas Hokeja federācijas preses sekretāre Vita Ļebedeva.

Vairāki pieredzējuši aizsargi pasaules čempionātā nespēlēs. Vai starp viņiem būs arī Krišjānis Rēdlihs, grūti pašreiz apgalvot.

Vairāki pieredzējuši aizsargi pasaules čempionātā nespēlēs. Vai starp viņiem būs arī Krišjānis Rēdlihs, grūti pašreiz apgalvot.

Foto: Reuters/«Scanpix»

Kā informē «Diena.lv», Rēdlihs nevarēs piedalīties gaidāmajā pasaules čempionātā Vācijā, jo spēlētājam ceļgala saites ārstēšanai nepieciešams vismaz viens mēnesis.

«Varu pateikt to, ka Krišjānis trenējas kopā ar komandu un ir pāragri spriest par viņa dalību pasaules čempionātā. Nezinu, kādēļ tāda informācija, ka viņš noteikti nespēlēs. Ja viņam ar veselību paliks labāk, viņš var būt ierindā. Mēs [LHF - a.p.] nevaram pašreiz apgalvot, ka viņš izlasē nebūs. Kā zināms, aizsardzības līnijā mums katrs spēlētājs šobrīd ir svarīgs,» norādīja Ļebedeva.

Jau ziņots, ka izlasei Vācijā nepalīdzēs aizsargi - Kārlis Skrastiņš, Rodrigo Laviņš un arī Oļegs Sorokins. Tāpat neskaidrība ir ar uzbrucēja Ģirta Ankipāna dalību pasaules čempionātā. Spēlētājam ir lauzts rokas pirksts un tas nedzīst tik ātri, kā plānots.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv