Lībietim 46. vieta sprintā

Pasaules kausa izcīņas ceturtajā posmā Latvijas biatlonists Kristaps Lībietis šodien izcīnīja 46. vietu vīriešu sprinta sacensības desmit kilometru distancē.

Lībietis divās šaušanās kļūdījās trīs reizes un uzvarētājam Jevgeņijam Ustjugovam no Krievijas zaudēja divas minūtes un 31,8 sekundes.

Tikmēr neveiksmīgāk startēja izlases līderis Ilmārs Bricis, kurš otrajā šaušanā pieļāva četras kļūdas un kopā ar piecām kļūdām Ustjugovam zaudēja divas minūtes un 56,2 sekundes, paliekot 57. vietā.

Nesekmīgi šāva arī pārējie Latvijas biatlonisti - Edgars Piksons ar četrām kļūdām palika 79. vietā, bet Andrejs Rastorgujevs kļūdījās sešas reizes, kas deva 82. vietu.

Kā ziņots, Pasaules kausa izcīņas ceturtajā posmā biatlonā līdz šim jau tikušas aizvadītas vīriešu un sieviešu stafešu sacensības, kā arī sieviešu sprints. Trešdien sieviešu 4x6 kilometru stafetē Latvija izcīnīja 12. vietu, dienu vēlāk notikušajā 4x7,5 kilometru stafetē vīriešiem latviešu kvartets ierindojās septītajā vietā, uzstādot pēdējo septiņu gadu labāko sasniegumu šajā disciplīnā. Piektdien notikušajā 7,5 kilometru sprintā sievietēm neviena no latvietēm nespēja iekļūt labāko 60 sportistu vidū.

Pasaules kausa ceturtais posms svētdien noslēgsies ar sacensībām ar kopējo startu, kurā neviens Latvijas biatlonists nestartēs.