Lībietis Vankūverā noslēdz pirmo septiņdesmitnieku

Vankūveras trasē Kanādā norisinās Pasaules kausa posms biatlonā vīriešiem, un 20 kilometru individuālajā distancē uzvaru izcīnīja francūzis Vinsents Džejs, savukārt Latvijas biatlonists Kristaps Lībietis ierindojās 70. pozīcijā, ziņo portāls «biathlonworld.com».

Pirmajā šaušanā Lībietis pieļāva divas kļūdas, bet otrajā un trešajā šautuvē latviešu biatlonists šāva bez kļūdām.

Pēdējā ugunslīnijā Lībietim bija viens neprecīzs šāviens, un finišā sportists uzrādīja 70. laiku, no uzvarētāja Džeja atpaliekot sešas minūtes un 44 sekundes. Džejs distancē nekļūdījās nevienu reizi un finišā uzrādīja laiku 49 minūtes un 53,9 sekundes.

Otrais palika Daniels Boms no Vācijas, kas francūzim zaudēja 19 sekundes, bet trešo vietu ieņēma Džeremijs Tīla no ASV, kurš no uzvarētāja atpalika par 23,3 sekundēm.

Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā vadību joprojām saglabā polis Tomašs Sikora, kas 20 kilometru individuālajā distancē ieņēma 11. vietu.