Līcim 12. vieta Eiropas autokrosa čempionāta posmā

Latvijas sportists Māris Līcis svētdien Čehijā izcīnīja 12. vietu Eiropas autokrosa čempionāta septītajā posmā, vēsta portāls «musa.lv».

«Buggy1600» klasē startējošais Līcis izcīnīja piekto, trešo un ceturto vietu kvalifikācijas braucienos, kvalificējoties B finālam, kurā Latvijas sportists finišēja ceturtajā pozīcijā, kas neļāva iekļūt klases finālbraucienā.

Līdz ar to Līcis ierindojās 12. pozīcijā un ieguva piecus kopvērtējuma punktus.

Vēl viens Latvijas sportists šajā klasē Andris Kuļikovskis sacensības noslēdza 19.vietā, nekvalificējoties pat B finālam.

Savukārt «SuperBuggy» klasē Jānis Boks sacensības noslēdza 15.pozīcijā, bet Juris Kuļikovskis atkal palika bez rezultāta.

Kuļikovskim šoreiz izdevās aizvadīt vienu braucienu, kurā viņš ieņēma ceturto vietu. Tas liek domāt, ka brīdī, kad visas tehnikas problēmas būs atrisinātas, Juris Kuļikovskis varētu būt pietiekami ātrs, lai cīnītos par vietām klases finālos.

Tiesa, kā vēsta portāls «autocross.lv», Juris Kuļikovskis aizvadītajā posmā piedzīvojis smagu avāriju ar 2-3 kūleņiem.

Tāpat smagu avāriju piedzīvoja arī Boks. Vienā no līkumiem latvietis sabremzēja par daudz, kā rezultātā viņa bagijā ietriecās konkurents, uzsitot Boka mašīnu uz vaļņa, kam sekoja kūleņi. Latvijas sportists visu vakaru pavadīja slimnīcā, šķietami bez nopietnām traumām, taču ar pamatīgu ķermeņa satricinājumu.