Lidosta izdomājusi interesantu veidu, kā pirms lidojumiem nomierināt pasažierus

Apollo
8 komentāri

Dzīvnieku terapija nav nekas jauns. Lai nodrošinātu «emocionālo atbalstu» saviem pasažieriem, lidostas jau iepriekš izmantojušas dažādus dzīvniekus stresa novēršanai. Sinsinati lidosta Ohaio štata dienvidrietumos ieviesusi miniatūro zirgu terapiju pasažieriem, kuriem ir bail lidot, vēsta «The Independent». 

Lidosta izdomājusi interesantu veidu, kā pirms lidojumiem nomierināt pasažierus

Foto: Ekrānuzņēmums no Twitter

Divas reizes mēnesī lidostas reģistrācijas zonā «viesojas» 34 terapijas zirgi. Lai gan sākotnēji lidostas plāns bija nodrošināt pasažieru atbalstu, izmantojot suņus, miniatūro zirgu terapija esot efektīvāka. 

Zirgi ir īpaši apmācīti, lai tiktu galā ar stresa situācijām un novērstu baiļu sajūtu arī pasažieriem. Ideja ir atmaksājusies, jo daudzi pasažieri savus lidojumus ieplāno tieši tajos datumos, kad lidostā viesojas zirgi. 

Lidostas darbiniece komentēja, ka tas atvieglo darba procesu, mazina trauksmes līmeni pasažieros un apkārt redzamas arvien vairāk smaidošas sejas. Pasažieru reakcija esot pārsteidzoši pozitīva. 

Sinsinati lidosta gan nav vienīgā ASV lidosta, kurā tiek izmantota dzīvnieku terapija pirms lidojumiem. Piemēram, Sanfrancisko lidostā terapijas nolūkos izmantotas pat cūkas un pērtiķi. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv