Lidosta «Rīga» 96. noslogotākā pasaulē

Apollo
0 komentāru

Starptautiskā lidosta «Rīga» otro reizi iekļuvusi pasaules lidostu top 100 reitingā pēc starptautiskajos reisos apkalpoto pasažieru skaita nedēļas laikā, liecina aviācijas industrijas tirgus izpētes un analīzes izdevuma «OAG Aviation Solutions» (OAG) dati.

Lidosta «Rīga» 96. noslogotākā pasaulē

Foto: Evija Trifanova/LETA

Ar 68 847 pieejamām sēdvietām starptautiskajos izlidojošajos reisos nedēļā no 29.marta līdz 4.aprīlim starptautiskā lidosta «Rīga» ierindojusies 96. vietā noslogotāko pasaules lidostu reitingā OAG top 100.

«Iekļūšana pasaules lidostu simtniekā pēc vietu kapacitātes starptautiskajos izlidojošajos reisos parāda ne tikai Rīgas kā tūrisma un darījumu braucienu galamērķa potenciālu, bet arī starptautiskās lidostas «Rīga» veiksmīgo sasniegumu kā reģiona tranzīta centram. Tāpat mēs starptautiski parādam, ka mums ir gan infrastruktūra, gan kvalificēts un profesionāls personāls, lai apkalpotu liela apjoma satiksmi,» norāda lidostas valdes priekšsēdētājs Krišjānis Peters.

Jau vairākus gadu desmitus šī topa līderis ir Hītrovas lidosta Londonā, kas apkalpo vairāk nekā 800 tūkstošus sēdvietu starptautiskajos izlidojošajos reisos nedēļā.

Pirmajā trijniekā ierindojusies arī Parīzes Šarla de Gola lidosta un Honkongas starptautiskā lidosta Ķīnas Tautas Republikas Honkongas īpašajā administratīvajā rajonā.
 
Ar 500 - 600 tūkstošiem pieejamām sēdvietām nedēļā seko Frankfurtes starptautiskā lidosta, Dubaijas lidosta Apvienotajos Arābu Emirātos, Singapūras Čangi lidosta un Amsterdamas starptautiskā lidosta.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv