Lidostā «Rīga» noklausītas telefonsarunas; vairāki lidostas darbinieki atstādināti Papildināts

Apollo
100 komentāri

Starptautiskās lidostas «Rīga» vadības rīcībā nonākusi informācija, ka lidostas valdei nezinot, ir veikta vairāku darbinieku nesankcionēta un prettiesiska telefona sarunu noklausīšanās un ierakstīšana - vadība saistībā ar notikušo atstādinājusi vairākus lidostas darbiniekus, aģentūrai BNS pavēstīja lidostas pārstāve Elīna Krastiņa.

Lidostā «Rīga» noklausītas telefonsarunas; vairāki lidostas darbinieki atstādināti

Foto: Ieva Čīka/LETA

Viņa paskaidroja, ka lidostas vadībai ir pamats uzskatīt, ka šādas darbības, izmantojot savu dienesta stāvokli un ieņemtajam amatam piešķirtās pilnvaras, ir veikuši vairāki lidostas darbinieki pēc iepriekšējas vienošanās. Saņemot informāciju par iespējamiem pārkāpumiem, nekavējoties uzsākta iekšējā pārbaude un atstādināti vairāki lidostas darbinieki.

Papildus lidostas valde vērsās tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu veikt izmeklēšanu, lai noskaidrotu, vai lidostas darbinieku rīcībā nav saskatāmas noziedzīga nodarījuma pazīmes.

Krastiņa sarunā ar aģentūru BNS norādīja, ka patlaban nevar sniegt nekādu plašāku informāciju saistībā ar atstādinātajiem darbiniekiem vai notikumiem lidostā, jo par tiem sākts kriminālprocess.

Savukārt lidostas akcionāra - Satiksmes ministrijas - Komunikācijas nodaļā aģentūrai BNS atzīmēja, ka gan par darbinieku pieņemšanu darbā, gan atstādināšanu atbildīga ir lidostas vadība, turklāt tā jau ir vērsusies tiesībsargājošajās instancēs, tāpēc ministrija no komentāriem atturas.

Starptautiskā lidosta «Rīga ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv