Lidosta «Rīga» piektā straujāk augošā Eiropā

Apollo
0 komentāru

Starptautiskā lidosta «Rīga» oktobrī ierindojusies 5. vietā pēc apkalpoto pasažieru skaita pieauguma. Par to liecina Starptautiskās lidostu padomes («ACI Europe») dati, portālu «Apollo» informēja lidostā «Rīga».

Lidosta «Rīga» piektā straujāk augošā Eiropā

Foto: Ieva Čīka/LETA

Saskaņā ar «ACI Europe» datiem oktobrī lidosta «Rīga» apkalpoja par 11,8% vairāk pasažieru, kas ir viens no augstākajiem pasažieru skaita pieaugumiem starp 109 Eiropas lidostām, par kurām «ACI Europe» apkopo gaisa satiksmes datus. Eiropas lidostu kopējais pasažieru satiksmes apjoms ir krities par 2,1%, salīdzinot ar 2008. gada oktobri.

«ACI Europe» pēdējie dati liecina, ka Eiropas lidostu kopējais apkalpoto pasažieru skaits oktobrī piedzīvojis kritumu par 2,1%, savukārt kravu apgrozījums samazinājies par 3,1%, salīdzinot ar 2008. gada oktobri.

«Šie ir visprecīzākie un aviācijas nozarē autoritatīvākie rādītāji, ar kuriem rēķinās lidostas, lidsabiedrības, investori un sadarbības partneri,» uzsver lidostas valdes priekšsēdētājs Krišjānis Peters.

Šā gada desmit mēnešos Eiropas lidostu kopējais apkalpoto pasažieru skaits samazinājies par 7,2%, salīdzinot ar šo pašu periodu pērn.

«Jau ceturto gadu starptautiskā lidosta «Rīga» pastāvīgi uzrāda labākos rezultātus pasažieru skaita pieauguma ziņā starp Eiropas lidostām. Tas ir arī labākais apliecinājums mūsu veiksmīgajai darbībai un izvēlētajai stratēģijai,» uzskata Peters.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv