Līduma iedzīšanā 38. vietā, zeltu izcīna Noinere

Vankūveras olimpisko spēļu sacensībās biatlonā 10 kilometru iedzīšanā sievietēm šovakar Madara Līduma ieguva 38. vietu, bet Gerda Krūmiņa ierindojās 57. vietā.

Madara Līduma

Par olimpisko čempioni kļuva vāciete Magdalēna Noinere, kura svētdien ieguva sudraba medaļu 7,5 kilometru sprintā. No Noineres par 12,3 sekundēm atpalika sprinta čempione slovākiete Anastasija Kuzmina, bet bronzas medaļu ieguva francūziete Marī Laura Brunē, kas Noinerei zaudēja 28,3 sekundes.

Līduma, kura iedzīšanas sacensības sāka tikai no 57. vietas, ar trim kļūdām šautuvē (visas šaujot stāvus) pakāpās uz 38. vietu un no uzvarētājas atpalika par trim minūtēm un 46,6 sekundēm, bet Krūmiņa, kas iedzīšanu sāka no 48. vietas, noslīdēja uz 57. vietu, ar četrām kļūdām šaušanā (divreiz guļus un divreiz stāvus) Noinerei zaudējot septiņas minūtes un 42,7 sekundes.

Nākamās sacensības biatlonā sievietēm paredzētas ceturtdienas vakarā pēc Latvijas laika, kad tiks veikta 15 kilometru individuālā distance.