Līduma: man nav par ko priecāties

Apollo
0 komentāru

Latvijas biatloniste Madara Līduma neslēpj, ka Vankūveras olimpiskajās spēlēs nav izdevies iepriecināt ne sevi, ne treneri, ne atbalstītājus, turklāt viņa netieši atzina, ka nav pārliecināta par palikšanu biatlonā.

Madara Līduma

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Ļoti žēl, ka nesanāca iepriecināt ne sevi, treneri, ne savus atbalstītājus... Sprintā es atnācu par lēnu šautuvē, šodien es atnācu maksimālā ātrumā līdz pašam paklājiņam, vienkārši gatavojos šaušanai un jutu, ka nevaru, sākas pulsācija. Kādas divas reizes atliku, tāpat trīs sodi... Protams, rezultātu izteiksmē man nav par ko priecāties vai lepoties. Es priecājos par šiem četriem gadiem, kas bija, un neko nenožēloju,» pēc finiša žurnālistiem sacīja Līduma.

Latviešu biatloniste emocionāli stāstīja, ka viss pārējais bijis lieliski, izņemot šaušanu. «Viss bija labi. Pašsajūta bija laba, slēpes bija labas... Gāju tā, lai nenoķertu pulsāciju, bet sanāca tā, ka tieši noķēru. Otrajā šautuvē praktiski viss arī beidzās. Pēc tam jau vajadzēja tikai aizbraukt līdz galam... Protams, turpināju cīnīties... Domāju, ja, neraugoties uz trim kļūdām otrajā šautuvē, būtu [tālāk] sašāvusi bez kļūdām arī būtu labi... Šeit ir jāšauj nulle, vai viens.»

Par nākotnes plāniem biatlonā Līduma izteicās mīklaini. Jautāta, vai neapsver domu beigt karjeru, 26 gadus vecā Latvijas izlases līdere sacīja: «Pirmkārt, es uzskatu, ka šādus lēmumus nevar pieņemt uz emocijām, vajag ļaut visam nosēsties. Otrkārt, man bieži ir tāda sajūta, ka es tieku pārprasta. Tas, ko es gribu pateikt - es biatlonā esmu tāpēc, ka man tas ļoti patīk, bet, lai varētu trenēties un, lai varētu piedalīties sacensībās ir vajadzīga nauda. Tā kā man nav ne bagātu Austrālijas onkuļu, ne miljonāru sponsoru, ne tādu rezultātu, lai varētu cerēt uz atbalstu no valsts, neizklausās, ka paliek liela izvēle... Var jau būt, ka būs kā tajā multenē, ka nāks laimes lācis...» 

Vairāk olimpisko spēļu ziņu lasiet www.bns.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv