Līdumai 24. vieta PK 1. posmā 15 kilometru distancē

Pasaules kausa izcīņas pirmā posma 15 kilometru klasiskajā distancē sievietēm šodien 24. vietu izcīnīja Latvijas biatloniste Madara Līduma.

Madara Līduma

Latviete četrās ugunslīnijās pieļāva trīs kļūdas un finišā uzvarētājai Helēnai Junsonei zaudēja divas minūtes un 36,2 sekundes, bet par iegūto 24. vietu Līduma nopelnīja 17 kopvērtējuma punktus.

Junsone šaušanā pieļāva vienu kļūdu un finišā par 26,2 sekundēm apsteidza savu tautieti Annu Karinu Ulofsoni-Zideku, kura kļūdījās divas reizes, bet trešajā vietā ierindojās baltkrieviete Darja Domračova, kura uzvarētājai zaudēja vienu minūti un 16,4 sekundes.

Pārējās Latvijas biatlonistes ierindojās sacensību kopvērtējuma lejasdaļā. Gerda Krūmiņa četrās šaušanās pieļāva trīs kļūdas un finišā Junsonei zaudēja septiņas minūtes un 8,2 sekundes, kas deva 83. vietu, bet Līga Glāzere ar septiņām kļūdām šaušanās uzvarētājai zaudēja desmit minūtes un 36,3 sekundes, paliekot 102. vietā. Ceturtā Latvijas biatloniste Žanna Juškāne uz starta neizgāja.

Pasaules kausa posma turpinājumā ceturtdien notiks 20 kilometru klasiskās distances sacensības vīriešiem, sestdien paredzētas sprinta sacensības, bet svētdien biatlonsti samēros spēkus stafetēs.