Līdumai 25. vieta PK posmā sprintā

Pasaules kausa izcīņas piektajā posmā biatlonā šodien 7,5 kilometru garajās sieviešu sprinta sacensībās 25. vietu izcīnīja Latvijas izlases līdere Madara Līduma.

Madara Līduma

Katrā šaušanā kļūdoties pa vienai reizei, Līduma finišā par minūti un 57,5 sekundēm atpalika no uzvarētājas zviedrietes Annas Karinas Ūlofsones-Zidekas, kas bija nekļūdīga.

Pārējās Latvijas biatlonistes finišēja daudz zemāk - Gerda Krūmiņa ar trim kļūdām ieņēma 96. vietu 112 dalībnieču konkurencē, bet Žanna Juškāne kļūdījās četras reizes un finišēja vienu vietu zemāk.

Otro vietu sacensībās izcīnīja krieviete Olga Medvedceva, kas uzvarētājai zaudēja 29,8 sekundes, bet 40,6 sekundes Ūlofsonei-Zidekai zaudēja Vācijas biatloniste Magdalēna Noinere, kas iepriekš vairākus posmus izlaida slimības dēļ.

Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā līderpozīciju ar 476 punktiem saglabāja zviedriete Helēna Junsone, bet viņai ar 412 punktiem seko cita zviedriete Ūlofsone-Zideka. Trešā ar 357 punktiem ir Krievijas biatloniste Svetlana Sļepcova, bet Līduma ar 50 punktiem kopvērtējumā pakāpās uz 45. vietu.

Pasaules kausa piektā posma turpinājumā ceturtdien notiks vīriešu sprinta sacensības, piektdien risināsies sieviešu stafete, sestdien - sacensības ar kopējo startu kungiem un dāmām, bet svētdien notiks stafete vīriešiem.

Kā ziņots, Pasaules kausa izcīņā līdz Vankūveras olimpiskajām spēlēm notiks vēl viens posms, bet vēl trīs posmi notiks pēc februārī paredzētās olimpiskajām spēlēm. Pasaules kausa kopvērtējumā tiks skaitīti arī Vankūverā izcīnītie punkti.