Līdumai 37. vieta, triumfē Zaiceva

Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējā posmā Norvēģijas pilsētā Tronheimā 7,5 kilometru sprinta sacensībās sievietēm šodien 37. vietu izcīnīja Latvijas biatloniste Madara Līduma.

Madara Līduma

Pirmajā šaušanā latviete bija precīza, bet otrajā pieļāva divas kļūdas un finišā no uzvarētājas krievietes Olgas Zaicevas viņa atpalika par minūti un 51,5 sekundēm. Līdz ar to Līduma izcīnīja četrus punktus Pasaules kausa ieskaitē un kvalificējās iedzīšanas sacensībām.

Pārējās latviešu biatlonistes iedzīšanai nespēja kvalificēties - Līga Glāzere, pat šaujot nekļūdīgi, Zaicevai zaudēja trīs minūtes un 45,8 sekundes, kas deva 73. vietu, bet ar četrām kļūdām vēl lēnāka bija Gerda Krūmiņa, kura palika 77. vietā starp 79 finišējušajām biatlonistēm.

Sacensībās otrajā vietā ierindojās zviedriete Helēna Junsone, kas Zaicevai zaudēja 5,5 sekundes, bet trešā palika Francijas biatloniste Silvija Bekāra.