Līdumai 42. vieta iedzīšanas sacensībās

Latvijas biatloniste Madara Līduma šodien Pasaules kausa izcīņas trešā posma ietvaros notikušajās desmit kilometru iedzīšanas sacensībās palika 42. vietā.

Madara Līduma

Līduma, kas sacensības uzsāka no 37. vietas, pirmajās trīs šaušanās kopā pieļāva trīs kļūdas un pēc tās bija 35. vietā, tomēr pēdējā ugunslīnijā latviete kļūdījās trīs reizes un atkrita zemāk. Līdz ar to Līduma palika bez punktiem, jo tie pienākas tikai katras distances 40 labākajām biatlonistēm.

Sacensībās uzvarēja krieviete Svetlana Sļepcova, kura bija ātrākā arī sprintā. Otro vietu izrāva Vācijas biatloniste Magdalēna Noinere, bet trešā palika cita krieviete Anna Bogalija Titoveca.

Kā ziņots, 7,5 kilometru sprinta distancē sievietēm Līduma izcīnīja 37. vietu, kvalificējoties iedzīšanas sacensībām. Cita Latvijas pārstāve Žanna Juškāne ieņēma 95. vietu, bet Līga Glāzere 108 finišu sasniegušo dalībnieču konkurencē ieņēma 102. vietu.

Iedzīšanas sacensībās vīriešiem neviens Latvijas biatlonists nepiedalīsies, jo desmit kilometru sprinta distancē vīriešiem Latvija nebija pārstāvēta.