Līdz 2014.gadam «Coca-Cola HBC» rūpnīca Latvijā netiks uzbūvēta

Apollo
0 komentāru

Līdz 2014.gadam atspirdzinošo dzērienu «Coca Cola» ražotāja - Grieķijas kompānijas «Coca-Cola Hellenic Bottling Co» («Coca-Cola HBC») rūpnīca Latvijā netiks uzbūvēta, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols, kurš šodien ticies ar kompānijas pārstāvjiem.

Līdz 2014.gadam «Coca-Cola HBC» rūpnīca Latvijā netiks uzbūvēta

jasonscottmeans, CC licence

Kompānijas pārstāvji savu lēmumu pamatojuši ar ekonomisko situāciju Baltijas tirgū un pieprasījuma kritumu pēc viņu ražotājiem produktiem

Kā ziņots, atspirdzinošo dzērienu «Coca Cola» ražotājs - Grieķijas kompānija «Coca-Cola Hellenic Bottling Co» («Coca-Cola HBC») - plāno pārcelt dzērienu ražošanu plastmasas pudelēs no Igaunijas uz Lietuvu, bet dzērienu ražošanu stikla pudelēs - uz Poliju, vēsta «Postimees Online».

«Postimees» saņēmusi informāciju, ka 66 Igaunijā strādājošie no nākamā gada 1.aprīļa zaudēs darbu.

«Coca-Cola HBC» jau pagājušajā gadā paziņoja, ka sākusi analizēt iespējas ražošanu pārvietot ārpus Igaunijas. Publiskajā telpā bija izskanējusi informācija, ka ražošanu no Igaunijas uzņēmums varētu pārvietot uz Latviju.

«Coca-Cola HBC Estonia» sabiedrisko attiecību direktore Pireta Jāksa ceturtdien pavēstīja, ka plāns par ražotnes izveidošanu Latvijā vēl tiek saglabāts, taču kompānija rūpnīcas celtniecību tuvākajā laikā neplāno sākt.

«Kompānijas vadība panākusi vienošanos, ka mēs pagaidām nesāksim būvēt jaunu rūpnīcu, bet starpposma periodā mēs plānojam pārvietot dzērienu ražošanu plastmasas pudelēs uz Lietuvas rūpnīcu Alītā un dzērienu ražošanu stikla pudelēs pārvietot uz Poliju, piesaistot apakšuzņēmējus,» sacīja direktore.

Jāksa apstiprināja, ka «Coca-Cola HBC» Latvijā izvēlējusies rūpnīcas celtniecībai piemērotu zemesgabalu Ropažos un plāno to iegādāties.

Taču viņa atteicās komentēt, vai ražošanas pārvietošanas gadījumā Igaunijā strādājošie zaudēs darbu, paskaidrojot tikai, ka ir sāktas konsultācijas ar darbinieku pārstāvjiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
22

2017. gada 22. oktobris

Vārda dienas

Airisa, Irīda, ĪrisaArisa, Iraisa, Irida, Irisa

Valūtu kursi

22.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv