Lieģis cer, ka priekšvēlēšanu laikā Afganistānas jautājums tiks skatīts pārdomāti

Apollo
0 komentāru

Aizsardzības ministrs Imants Lieģis (PS) otrdien viesojies pie Latvijas karavīriem Afganistānā, Meimenā un Mazarišarīfā. Ministrs pateicies karavīriem par dienestu un apmeklējis kritušajiem karavīriem veltīto memoriālu.

Lieģis cer, ka priekšvēlēšanu laikā Afganistānas jautājums tiks skatīts pārdomāti

Foto: AM

«Esmu gandarīts par iespēju tikties ar mūsu karavīriem Afganistānā, lai personīgi paustu viņiem savu atbalstu un pateicību. Atrodoties šeit, vispatiesāk var novērtēt, ar kādu drosmi, varonību un pašaizliedzību ir apveltīti mūsu karavīri,» norādīja Lieģis.

Tikšanās laikā Lieģis ar karavīriem apsprieda starptautiskās operācijas Afganistānā norises gaitu un Latvijas aizsardzības nozares finansējumu. Ministrs atbildējis uz jautājumiem, kas saistīti ar karavīru sociālajām garantijām.

Vienlaikus ministrs savā blogā Aizsardzības ministrijas mājaslapā aicina sabiedrību biežāk uzslavēt «mūsu karavīrus un izteikt īpašu atbalstu Afganistānā dienējošajiem». Ministrs piekrīt viedoklim, ka karavīram ir vieglāk pārvarēt savas dienesta grūtības, ja sabiedrība viņu atbalsta.

Tāpat ministrs piemin vēlēšanu tuvošanos. Viņš norāda, ka Nīderlande vēlēšanu kampaņās Afganistānas jautājumu neizmantoja. «Ceru, ka Latvijā uz šo jautājumu priekšvēlēšanu laikā raudzīsimies pārdomāti un stratēģiski,» – tā ministrs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv