Lieģis: Latvijas attiecības ar Krieviju, paldies Dievam, uzlabojas

Apollo
0 komentāru

«Ja mēs raugāmies nākotnē kā kristāla bumbā, mūsu attiecības ar Krieviju, paldies Dievam, uzlabojas,» to svētdien NATO Parlamentārās asamblejas sēdē uzsvēra Latvijas aizsardzības ministrs Imants Lieģis (PS).

Lieģis: Latvijas attiecības ar Krieviju, paldies Dievam, uzlabojas

Foto: Ieva Čīka/LETA

Viņš arī sacīja, ka Latvija seko līdzi tam kā attīstās Polijas un Krievijas attiecības.

Atbildot uz jautājumu par to, kāda ir Latvijas sabiedrības nostāja dalībai NATO, tostarp dalībai starptautiskās operācijās, Lieģis norādīja, ka, Latvijas iedzīvotāji labi atceras okupācijas laikus. Tas ļauj saprast, ka vēl nekad neesam bijuši tādā drošībā, kā tagad, kad iestājāmies NATO, atzina Lieģis.

Savā uzrunā, komentējot NATO stratēģiskās koncepcijas projektu, Lieģis atzīmēja, ka Latvija ļoti atzinīgi novērtē sadarbību ar Krieviju jautājumā par bruņojuma kontroli. Ministrs arī norādīja, ka ir jāmeklē praktiskās sadarbības virzieni ar Krieviju un Latvijai šāda pieredze jau esot projektā par nemilitāro kravu tranzītu caur Latviju uz Afganistānu.

Ministrs savā runā pieskārās arī jautājumam par ekonomisko krīzi Latvijā, kas ir atstājusi iespaidu uz aizsardzības sistēmas budžetu. Neraugoties uz to viņš kārtējo reizi apliecināja, ka Latvija turpinās savu dalību vissvarīgākajā operācijā - Afganistānā.

Kā ziņots, šodien no plkst.9 līdz 13 Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, NATO Parlamentārās asamblejas Rīgas sesijas laikā vienlaicīgi norisināsās Aizsardzības un drošības komitejas, kā arī Drošības civilās dimensijas komitejas sēdes.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv