Liela interese par medicīnas studijām Latvijas Universitātē

Apollo
0 komentāru

Lielu studēt gribētāju interesi izraisījusi Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes (LU MF) piedāvātā Eiropas Sociālā Fonda (ESF) finansētā Māszinības bakalaura studiju programma trīs māsu pamatspecialitātēs. Lai gan pieteikties studijām vēl var līdz 14. augustam, jau pašlaik saņemti 1463 pieteikumi no visiem Latvijas reģioniem, tai skaitā 432 pieteikumi Daugavpils filiālē un 29 – Valkas filiālē.

Liela interese par medicīnas studijām Latvijas Universitātē

Foto: www.flickr.com

Māszinības bakalaura programmā, kas tiek finansēta no ESF līdzekļiem un ir bez maksas.  

 Māszinības bakalaura programmas ietvaros tiek piedāvātas bezmaksas studijas un prakse šādās specialitātēs: «Anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsas pamatspecialitāte»; ,«Bērnu aprūpes māsas pamatspecialitāte» un ,«Internās aprūpes māsas pamatspecialitāte».

Ārstniecības personas, kuras ir ieguvušas māsas kvalifikāciju un kurām ir tiesības veikt profesionālo darbību māsas profesijā, līdz šā gada 14.augustam var pieteikties studijām LU Medicīnas fakultātē, Šarlotes ielā 1a, katru darbdienu no plkst. 10 līdz 16. Sīkāka informācija, darba laiki un iesniedzamo dokumentu saraksts: www.gribustudet.lv. Reflektantiem, kas iesniedz dokumentus studiju turpināšanai, reģistrācijas maksa nav jāmaksā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv