Lielākā daļa Dziesmu un deju svētku dalībnieku Rīgā vēl tikai ieradīsies

Apollo
6 komentāri

Lai arī XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki jau ir sākušies, Rīgā vēl nav ieradušies visi svētku dalībnieki.

Lielākā daļa Dziesmu un deju svētku dalībnieku Rīgā vēl tikai ieradīsies

Foto:Lita Krone/LETA

Svētku dalībnieki aktīvi ierodas Rīgā, bet lielākā daļa dalībnieku sabrauks šodien un rīt, aģentūrai LETA vēstīja Dziesmu un deju svētku preses sekretāre Inga Vasiļjeva.

Dziesmu un deju svētku dalībnieki tiks izmitināti 61 mācību iestādē Rīgā, savukārt uz galvaspilsētu no dažādām vietā svētku dalībniekus vedīs 1198 autobusi.

Līdz šim svētki un ar to saistītie pasākumi norit pēc plāna. Šodien gan nelielu starpgadījumu nācās piedzīvos Jāzepa Vītola 150.dzimšanas dienai veltītā koncerta mēģinājuma dalībniekiem, jo mēģinājums bija iecerēts Latvijas Universitātē, taču tur viltus trauksmes dēļ aizkavējās izlaidums, tādēļ mēģinājums notika citā vietā, taču viss noritēja pēc grafika, akcentēja Vasiļjeva.

Oficiāli XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki tika atklāti vakar. Līdz šim jau ir noskaidroti Latvijas labākie kori, Latvijas labākie vokālie ansambļi un labākie latviešu tautastērpu skates dalībnieki.

Svētki Rīgā ar dažādiem maskas un bezmaksas pasākumiem turpināsies līdz 7.jūlijam. Šogad svētkos kopumā piedalīsies 40 600 dalībnieki no dažādām pasaules vietām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv