Lielāko nastu komunikācijā ar sabiedrību nesot Dombrovskis

Apollo
0 komentāru

Mārketinga komunikāciju un sabiedrisko attiecību vortāla «www.7guru.lv» aptaujātie komunikācijas speciālisti atzīst, ka ministru komunikācijas prasmes ir uzlabojušās, norādot, ka šajā Ministru Kabinetā lielāko nastu komunikācijā ar sabiedrību nes ministru prezidents Valdis Dombrovskis, taču atzīst, ka komunikācijā trūkst sabiedrību interesējoša un viegli saprotama informācija ar skaidru vēstījumu, portālam «Apollo» pavēstīja «www.7guru.lv» pārstāve Līva Balode.

Lielāko nastu komunikācijā ar sabiedrību nesot Dombrovskis

Foto: Evija Trifanova/LETA

Komunikācijas ekspertu vērtējumā šajā Ministru Kabinetā lielāko nastu komunikācijā ar sabiedrību nes ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

Kā vienu no pozitīvajiem piemēriem komunikācijā ar sabiedrību eksperti min iekšlietu ministri Lindu Mūrnieci.

Kā labu sarunu biedru aptaujātie eksperti norāda ārlietu ministru Māri Riekstiņu. Kā labu komunikatoru atzīst arī ekonomikas ministru Arti Kamparu.

Par savdabīgāko komunikatoru eksperti atzīst Einaru Repši, norādot, ka viņš komunicē tik abstrakti, ka vienkāršam cilvēkam vispār nav saprotams par ko viņš runā.

Starp nemanāmākajiem valdības pārstāvjiem joprojām ir labklājības ministrs Uldis Augulis, vides ministrs Raimonds Vējonis, aizsardzības ministrs Imants Viesturs Lieģis un ārlietu ministrs Māris Riekstiņš. Eksperti skaidro, ka viņu atbildības sfēras nav mediju uzmanības centrā, un viņu darbs nav piesaistījis plašāku sabiedrības uzmanību.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv