«Lielās cerības» uz Ralfu Fainsu Čārlza Dikensa lomā Video

Apollo
5 komentāri

8.martā Latvijas kinoteātros iznāk filma «Lielās cerības» («Great Expectations»), kas ir Čārlza Dikensa klasiskā romāna jaunākā ekranizācija. Galvenās lomas filmā atveido Džeremijs Irvins, Holideja Greindžere, Ralfs Fainss un Helēna Bonema Kārtere. 

«Lielās cerības» uz Ralfu Fainsu Čārlza Dikensa lomā

«Lielās cerības» uz Ralfu Fainsu Čārlza Dikensa lomā

Foto: Publicitātes foto

«Lielās cerības» nav godalgotā britu kino un teātra aktiera Ralfa Fainsa («Šindlera saraksts», «Harija Potera» filmas, «Operācija Skyfall», «Angļu pacients» u.c.) vienīgā sastapšanās ar literatūras klasiķi Čārlzu Dikensu. Fainss patlaban strādā pie kinofilmas ar oriģinālnosaukumu «The Invisible Woman», turklāt viņš tajā ne tikai spēlē galveno lomu, proti, Dikensu, bet ir arī filmas režisors. Filmā, kas tiek veidota pēc patiesiem notikumiem, atspoguļots Dikensa romāns ar astoņpadsmit gadīgu aktrisi, ar kuru viņš iepazinās slavas zenītā 45 gadu vecumā. Attiecības ar jauno aktrisi, kuru dēļ Dikenss spēra 19.gadsimtā ļoti retu soli un šķīrās no sievas Ketrīnas, tika veiksmīgi slēptas vairāk nekā desmit gadus. Plānots, ka šis darbs uz lielajiem ekrāniem iznāks šogad. 

Filmas «Lielās cerības» darbība risinās 19. gadsimta Londonā. Ar noslēpumaina labdara palīdzību nabadzīgs jauneklis Pips, kas uzaudzis bez vecākiem, negaidīti iekļūst Londonas smalkajās aprindās. Jaunajā džentlmeņa statusā viņš uzmeklē Estellu – daiļo bagātas ģimenes atvasi, ko iemīlējis vēl būdams mazs puika. Taču, ja kāds atklātu viņa patieso pagātni, sagrautu jauno cilvēku un visu, kas viņam dārgs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv