Lielbritānijā no patversmes paņemts mājdzīvnieks saplosa meitenīti

Apollo

Pirmdien Lielbritānijas Leičesteršīrā suns, kas nesen ticis paņemts no dzīvnieku patversmes, nāvīgi sakodis četrus gadus vecu meitenīti, ziņo britu mediji.

Lielbritānijā no patversmes paņemts mājdzīvnieks saplosa meitenīti

Foto: PrettyKateMachine, CC BY-NC-ND 2.0

Leksija Hadsone bija spēlējusies ar savu nesen iegūto mājdzīvnieku, kad tas meitenīti pēkšņi sakampis un sācis plosīt. Meitenes māte bijusi spiesta dzīvnieku nogalināt pēc tam, kad dzīvnieks viņas meitu mētājis apkārt «kā lupatu lelli.»

Kaimiņi 30 gadus veco sievieti redzējuši kliedzam izskrienot no mājas un viņa visa bijusi pārklāta ar asinīm. Ģimenes draugi laikrakstam pastāstīja, ka suns bija cietis no iepriekšējā saimnieka vardarbības un viņu iespējams izbiedējušas mājas tuvumā sprāgstošās petardes.

Leksija septembrī bija uzsākusi skolas gaitas, taču liktenīgajā dienā viņa bija palikusi mājās, jo jutās apslimusi. Domājams, ka suns uzbrucis brīdī, kad māte likusi savu meitu gulēt.

Kad mātei neizdevās Leksiju no mājdzīvnieka tvēriena atbrīvot, viņa paķērusi nazi un dzīvnieku nodūrusi. Smagi cietusī meitenīte tika nogādāta slimnīcā, kur viņa no gūtajiem ievainojumiem mira.

«Leksija bieži ar viņu spēlējās. Tas bija tiešām liels suns. Viņai nebija ne mazāko izredžu tam stāties pretim,» secinājis kāds Hadsonu ģimenes draugs. No patversmes paņemtais suns bija Franču doga šķirnes jauktenis.

Ziņo redaktoram par kļūdu! 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv