Lielbritānijā pensionāres vadīts auto no tilta iegāžas ūdenī

Apollo
7 komentāri

Lielbritānijā, Dorsetas grāfistē kādas 86 gadus vecas sievietes vadīts auto, šķērsojot barjeras, uzbraucis uz atvērta paceļamā tilta un ar iespaidīgu kūleni pāri tilta malai iegāzies ūdenī, ziņo «Dailymail.co.uk»..

Lielbritānijā pensionāres vadīts auto no tilta iegāžas ūdenī

Foto: cmh2315fl, CC BY-NC 2.0

Pensionāre ar savu auto pārvietojusies ar ātrumu aptuveni 30 kilometri stundā un viņu nespēja aizkavēt nedz sarkanbalti krāsotās aizsargbarjeras, nedz brīdinājuma signāls, nedz tilts, kas lēni virzījās augšup.

Pensionāres vadītais «Renault Clio» mērķtiecīgi pietuvojies tilta malai, tad pārkrita tai pāri un pēc kritiena no divu metru augstuma ar jumtu uz leju piezemējās ūdenī.

Pārsteidzošā kārtā seniore negadījumā uz «Twins Sails» tilta guvusi vien vieglus savainojumus. Pēc negadījuma viņa nogādāta vietējā pilsētas slimnīcā.

Aculiecinieki stāstīja, ka auto ar ātrumu 20-30 kilometri stundā tuvojies tilta malai, neraugoties uz to, ka tilts tobrīd cēlies augšā. Darbinieki tilta mehānismu nekavējoties apturējuši, tomēr tas jau bija atvēries un auto turpinājis savu ceļu, līdz pārkritis pāri malai.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv