Lieldienu sagaidīšana Grīziņkalnā

Apollo
3 komentāri

Sestdien, 30.martā Rīgā, Grīziņkalnā no plkst. 12 līdz 14 projekta Esmu Grīziņkalna patriots ietvaros notiks Lieldienu sagaidīšanas svētki, kuros pilsētas iedzīvotājiem būs iespēja iepazīt ne tikai Lieldienu tradīcijas, bet arī pašu Grīziņkalna apkārtni, portālam «Apollo» pastāstīja Kristiāna Kelase, «Esmu Grīziņkalna patriots» projekta koordinatore.

Lieldienu sagaidīšana Grīziņkalnā

Foto: Edijs Pālens/LETA

13.martā tika dots starts projektam Esmu Grīziņkalna patriots, kura galvenais mērķis ir veicināt Grīziņkalna rajona attīstību, izaugsmi, veicināt iedzīvotāju patriotismu un attīstīt kvartāla tēlu, kā sportisku, pozitīvu un aktīvu. Grīziņkalnā jau vēsturiski pulcējušies aktīvi un revolucionāri cilvēki.

Pirmā no projekta aktivitātēm būs Lieldienu sagaidīšanas pasākums, kas sāksies plkst. 12 Grīziņkalna parkā augšējā laukumā. Pasākuma apmeklētāji varēs piedalīties gan sportiskās, gan arī tradicionālās Lieldienu aktivitātes - biedrības Gaismas stars organizētajās rotaļās, kopā ar Ghetto Family piedalīties olu ripināšanas un olu meklēšanas-orientēšanās sacensībās, kā arī vērot vēsturiskās rekonstrukcijas apvienības Libek bruņinieku paraugdemonstrējumus. Tāpat būs iespējams piedalīties olu krāsošanā un Lielās Lieldienu zupas gatavošanā, ar kuru pasākuma noslēgumā varēs mieloties ikviens pasākuma apmeklētājs.

RCB Grīziņkalna filiālbibliotēkā no plkst.12 līdz plkst. 14 notiks radošās darbnīcas mazākajiem Lieldienu svinētājiem.

Savukārt pl.14.30 būs lieliska iespēja iepazīt Grīziņkalna kvartālu no pavisam cita skatu punkta, jo privātvēsturnieka Voldemāra Eihenbauma vadībā notiks stundu gara ekskursija. Tikšanās vieta ekskursijai - Grīziņkalna skeitparka centrālā ieeja (Ata un Pērnavas ielas krustojums) pl.14.30.

Lai pasākums būtu izdevies, apmeklētājiem līdzi jāņem ola, kuru varēs nokrāsot turpat uz vietas un piedalīties aktivitātēs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv