Lieliskā Messi benefice Barselonā Video

UEFA Čempionu līgas pusfinālā šovakar iekļuva «FC Barcelona» futbolisti, kas savā laukumā ar 4:1 pārspēja Londonas «Arsenal» futbolistus.

Lionel Messi

Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē «FC Barcelona» uzbrucējs Lionels Messi guva četrus vārtus, palīdzot sagraut Londonas «Arsenal».

Pašreizējie trofejas īpašnieki spēles 18. minūtē nonāca zaudētāju lomā, kad precīzs sitiens padevās «Arsenal» dāņu uzbrucējam Niklasam Bendtneram. Tomēr mača turpinājumā «FC Barcelona» nodemonstrēja savu spēku un argentīniešu uzbrucējs Lionels Messi guva trīs vārtus pēc kārtas. Jau 21. minūtē viņš panāca izlīdzinājumu, 37. minūtē guva otros vārtus, bet 42. minūtē trešoreiz pārspēja «Arsenal» vārtsargu Manuelu Almuniju. Turklāt arī tas vēl nebija viss, jo divas minūtes līdz cīņas beigām Messi pielika punktu mačam, panākot 4:1 «FC Barcelona» labā.

Ceturtdaļfināla pirmajā mačā Londonā tika fiksēts neizšķirts 2:2, tādejādi divu spēļu summā «FC Barcelona» uzvarēja ar 6:3.

Atgādinām, ka šovakar kā pirmie Čempionu līgas pusfinālam kvalificējās Milānas «Inter» futbolisti, bet atlikušie divi pusfinālisti kļūs zināmi trešdienas vakarā.

Jāpiebilst, ka «FC Barcelona» komandai turnīra pusfinālā būs jātiekas tieši ar «Inter» futbolistiem.